, Filma me Titra Shqip: Teken 2 (2012) Aksion | Top Filmat e vitit 2012

Ads 468x60px

Labels

Friday, June 29, 2012

Teken 2 (2012) Aksion


Në Stamboll, personi  i CIA-s në pension Bryan Mills dhe gruaja e tij janë marrë peng nga babai i një Mills rrëmbyes fëmijësh të vrarë, ndërsa  kta të fundit garojnë për shpëtimin vajzën e tij.
0 comments:

Post a Comment

Nëse filmi ju ka përlqyer lere një koment të mirë,motivo edhe tjerët të shikojnë :)