, Filma me Titra Shqip: June 2012 | Top Filmat e vitit 2012

Ads 468x60px

Labels

Friday, June 29, 2012

Teken 2 (2012) Aksion


Në Stamboll, personi  i CIA-s në pension Bryan Mills dhe gruaja e tij janë marrë peng nga babai i një Mills rrëmbyes fëmijësh të vrarë, ndërsa  kta të fundit garojnë për shpëtimin vajzën e tij.

Wednesday, June 27, 2012

The Courier (2012)

Një transportues specialist është i punësuar për të ofruar një rast misterioz të nëntokës më të rrezikshme,Hitman.

Tuesday, June 26, 2012

21 Jump Streed HD
Në shkollë të mesme, Schmidt (Jonah Hill) ishte një Dork dhe JENKO (Channing Tatum) ishte një Jock popullor. Pas diplomimit, dy prej tyre u bashkuan me forcën e policisë dhe përfundojnë si partnerë hipur në biçikleta tek parkun i qytetit. Ata duken që janë të rinj dhe  si nxënës të shkollave të mesme, ata janë caktuar në një njësi të fshehtë për të infiltruar një unazë të drogës që është duke i furnizuar nxënësit e shkollave të mesme  të quajtur drogë sintetike.

Sunday, June 24, 2012

Deviation (2012) HD

Tha gjatë një nate të llahtarshme, Devijimi do të ju merr në një udhëtim të bardhë-grusht në mendjen e Frank Norton, një vrasës i rrezikshëm shizofren tregohet si ai shpëton nga Spitali Broadmoor dhe embarks në një protestë vrasëse nëpër Londër. Por kur Frankie merr një peng, loja vdekjeprurëse e maces me miun me të vërtetë tani fillon në atë moment.

Friday, June 22, 2012

The Dark Knight Rises (2012)
Tetë vjet pasi Batman mori rënien për krime e dy fytyrave, një lider i ri terrorist me emrin Bane pushton Gotham-ën, dhe  Dark Knighti i fuqishëm lufton për të mbrojtur një qytet që e ka quajtur atë një armik me parë.

Thursday, June 21, 2012

Amazing Spider Man (2012)

Peter Parker gjen një çelës që mund ti ndihmojë atij për të kuptuar se pse prindërit e tij u zhdukën kur ai ishte i ri. Rruga e tij e vë atë në një kurth përplasjeje me Dr Curt Connors, ish-partner i babait të tij.

Tuesday, June 19, 2012

Madagascar 3: Europe’s Most Wanted (2012)

Alex, Marty, Gloria dhe Melman janë ende duke u përpjekur për të marrë përsëri Big Apple dhe  kopshtin zoologjik të tyre, por së pari ata duhet të gjejnë penguinin. Ata udhëtojnë në Monte Karlo, ku ata tërheqin vëmendjen e Kontrollit të Kafshëve pas portës crashing ku më pas bashkohen edhe me penguinin, të mbretin Julian dhe Co, Dhe majmunët sapo ja kan arritur: një llama i përkryer. Pastaj mendojnë si të bëjmë një luan, një zebër, Agostini, e xhirafë, të katër penguins, dy, tre majmun lemurs ku më pas udhëtojnë përmes Evropës pa tërhequr vëmendjen? Ata bashkohen në një cirk udhëtimi.

Monday, June 18, 2012

Prometheus (2012) HD

Një ekip shkencëtarësh udhëtojnë përmes universit me anije kozmike Prometeu“, një udhëtim sekret për të hetuar Format e Jetes së Alienëve.Ekipi i shkencëtarëve rastësisht bllokohet në një botë të huaj, dhe si ata luftojnë për të mbijetuar,bëhet e qartë se tmerret ata që përjetojnë nuk janë vetëm një kërcënim për veten e tyre, por për të gjithë njerëzimin.

Sunday, June 10, 2012

[Shiko] Wrath of the Titans (2012)

Një  botë plot mistere,protagonist kryesor në film është Zeus i cili me cdo kusht mundohet që ta kthej vendin nën kontroll pas shkatërrimit nga kulshedra-njerëz dhe jashtëtokësorë.

Friday, June 8, 2012

[Shiko] Iron Sky (2012) HD


Nazistët kanë ngritur një bazë sekrete në Hënë që në vitin 1945 dhe ku ata fshehin dhe po planifikojnë të kthehen në pushtet në vitin 2018,një rrëmujë e vërtet që e bën filmin të shikueshëm.


Thursday, June 7, 2012

[Shiko] Snow White and the Huntsman (2012)


Dëbora e Bardhë është personi i vetëm në vendin më të drejtë se e mbretëreshës së keqe. Në pamundësi për ta toleruar fyerjen ndaj kotësisë së saj, mbretëresha e keqe vendos që Snow White duhet të vdes.Mbretëresha dërgon një gjuetar për të vrarë Snow White. Megjithatë gjahtari gjen veten të paaftë për të vrarë gruan e pafajshëm të re, dhe në vend përfundon trajnimin e saj për t'u bërë një luftëtare të aftë për të kërcënuar mbretërin e Mbretëreshës.

Wednesday, June 6, 2012

[Shiko] The Avengers 2012 - Premium HD

Fury Nick është drejtor i Shield, një agjenci ndërkombëtare për ruajtjen e paqes.Agjencia është i  Marvel Super heronjve, me Iron Man, The Incredible Hulk, e Thor, Kapiten Amerika, Hawkeye dhe vejushën  Zi. Kur siguria globale është e kërcënuar nga Loki dhe kohorta e tij, Fury Nick dhe ekipi i tij do të kenë nevojë ti futin në punë  gjitha fuqitë e tyre për të shpëtuar botën nga katastrofa.


Tuesday, June 5, 2012

[Shiko] The Dictator 2012 - Premium HD


Haffaz Alladeen është diktator i çuditshëm i kombit të pasur me naftë Afrikane të Waadeya. Alladeen është aq egoist dhe i pamëshirshëm si diktatorë, ekzekutimin e ndonjë që nuk është dakord me atë të përdor nënshkrimin e tij "Shefi pres". Alladeen është thirrur nga OKB-ja për të adresuar shqetësimet e tyre në lidhje me programin e tij bërthamor.

Monday, June 4, 2012

Shiko Lock Out 2012 ne Premium HD

Vendosur të ardhmen e afërt, një i dënuar në mënyrë të gabuar ish-agjent qeveritar ka një shans për të fituar lirinë. Ai duhet të ndërmarrë një mision të rrezikshëm për të shpëtuar vajzën e Presidentit nga kryengritesit e dënuar një kohë maksimale nga siguria e burgit.

Sunday, June 3, 2012

Shiko Total Recall 2012 ne Premium HD

Total Recall 2012Për një punëtor të fabrikës i quajtur Douglas Quaid, edhe pse ai e mori një grua të bukur ai e do, mendja-udhëtim tingëllon si pushime të përsosur nga jeta e tij frustruese - kujtimet e vërteta të jetës si një super-spiun mund të jetë vetëm atë që ai ka nevojë. Por, kur procedura shkon tmerrshëm në të gabuar, Quaid bëhet një njeri i gjuajtur dhe se si ai e gjen veten në kërkim nga policia.

Friday, June 1, 2012

Shiko Men in Black III (2012) ne Premium HD

Man in Black 3 (2012)Një kriminel i huaj vret Agjentin K  në vitin 1969, duke ndryshuar afatin kohor, duke ndryshuar Agjencinë dhe vendosjen e Tokës në rrezik. Agjenti veteran J (Will Smith), duhet të udhëtojnë mbrapa në kohë të vitit 1969 për para vrasjes dhe të punojnë me agjentin e ri K (Josh Brolin) për të shpëtuar atë, Agjencinë, rrethin e Tokës dhe vetë njerëzimin.