, Filma me Titra Shqip: Deviation (2012) HD | Top Filmat e vitit 2012

Ads 468x60px

Labels

Sunday, June 24, 2012

Deviation (2012) HD

Tha gjatë një nate të llahtarshme, Devijimi do të ju merr në një udhëtim të bardhë-grusht në mendjen e Frank Norton, një vrasës i rrezikshëm shizofren tregohet si ai shpëton nga Spitali Broadmoor dhe embarks në një protestë vrasëse nëpër Londër. Por kur Frankie merr një peng, loja vdekjeprurëse e maces me miun me të vërtetë tani fillon në atë moment.0 comments:

Post a Comment

Nëse filmi ju ka përlqyer lere një koment të mirë,motivo edhe tjerët të shikojnë :)