, Filma me Titra Shqip: The Players 2012 - Premium HD | Top Filmat e vitit 2012

Ads 468x60px

Labels

Thursday, May 31, 2012

The Players 2012 - Premium HD


Dy hajdutë, një magjistar, një haker kompjuterash, një aspirues për aktor dhe një ekspert eksplozivësh planifikojnë një grabitje për të përmbushur ëndrrën e Viktor Braganzës. A do të kenë sukses apo fati ka planifikuar diçka ndryshe për ata?
Shiko Trailer-in
0 comments:

Post a Comment

Nëse filmi ju ka përlqyer lere një koment të mirë,motivo edhe tjerët të shikojnë :)