, Filma me Titra Shqip: THE GREY | Top Filmat e vitit 2012

Ads 468x60px

Labels

Tuesday, May 15, 2012

THE GREYPasi aeroplani i tyre u perplas ne Alaske, shtate puntore me ne krye nje gjuetar te zot kalojne neper rruge per tu kthyer, ku sulmohen dhe nga ujqer ne cdo hap.

p-like-locker]0 comments:

Post a Comment

Nëse filmi ju ka përlqyer lere një koment të mirë,motivo edhe tjerët të shikojnë :)