, Filma me Titra Shqip: GHAJINI | Top Filmat e vitit 2012

Ads 468x60px

Labels

Tuesday, May 15, 2012

GHAJINI


Nje vajze e thjeshte dhe e varfer njihet rastesisht me nje bos te nje kompanietelefonike por pa ditur asgje per njeri tjetrin. Lidhja e tyre paksa e cuditshme arrin derine propozim per martese dhe pikerisht ne momentin kur Singania vendos t’i tregojgruas se tij se ishte pronar i kompanise me te madhe ne vend.. ndodh nje e papritur.E dashura e tij vritet nga nje krimiel i tmerrshem (ghajini). Lufta per hakmarrje eshte epameshirshme per Singania-n.


Shiko Trailer-in0 comments:

Post a Comment

Nëse filmi ju ka përlqyer lere një koment të mirë,motivo edhe tjerët të shikojnë :)