, Filma me Titra Shqip: Get the Gringo 2012 - Premium HD | Top Filmat e vitit 2012

Ads 468x60px

Labels

Thursday, May 31, 2012

Get the Gringo 2012 - Premium HDNjë kriminel karriere (Mel Gibson) kapet nga autoritetet meksikane dhe vendoset në një burg të ashpër, ku ai mëson të mbijetojë me ndihmën e një djali 9-vjeçar….
0 comments:

Post a Comment

Nëse filmi ju ka përlqyer lere një koment të mirë,motivo edhe tjerët të shikojnë :)